Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hotely

Hotel Poľovník ***

hotel_polovnik_demanovska_dolina.jpgDemänovská dolina, 031 01

Web:     www.ubytovanievjasnej.sk
E-mail:  hotelpolovnik@hotelpolovnik.sk
Tel:        044-554 81 63
Mobil:    0903 533 971
Obec:    Pavčina Lehota

Počet izieb:  11i + 1ap.
Kapacita:  24 lôžok
Cena:  33 € / os / noc + pobyt na viac nocí so zľavou


Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Poľovník nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. Hotel je ideálnym miestom nielen pre rodinné dovolenky, romantické pobyty ale aj akcie rôzneho druhu - firemné akcie, školenia, rodinné oslavy, svadobné hostiny.

Hotel Poľovník*** ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v dvojlôžkovom apartmáne.

Izby sú vybavené sprchovým kútom alebo vaňou, fénom, toaletou, telefónom, televízorom, chladničkou a bezplatným pripojením na internet. Päť izieb má balkón.

Apartmán je vybavený samostatnou kúpeľňou s vaňou, fénom, toaletou, telefónom, televízorom, chladničkou, balkónom, priestrannou obývacou izbou a bezplatným pripojením na internet.

Hosťom je v priestore hotela k dispozícii bezplatné wifi pripojenie, detský kútik, spoločenská miestnosť, možnosť masáží, lyžiareň, požičiavanie spoločenských hier, poskytovanie informácií o možnostiach túr.

V areáli hotela je bezplatné uzamykateľné parkovisko strážené kamerovým systémom, welness, masáže, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia Koliba Bystrina a autokemping. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

MAS Stredný Liptov

webygroup
ÚvodÚvodná stránka